/  Konferencja „Mózg w czasie pandemii – wsparcie nauczycieli w zdalnej edukacji”, Kraków, 19.06.2020

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi oraz Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie, we współpracy z Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon serdecznie zapraszają na konferencję online „Mózg w czasie pandemii”- wsparcie nauczycieli w zdalnej edukacji”, która odbędzie się 19 czerwca 2020 r. od godz. 12.00 do 15.30.

Adresatami wydarzenia realizowanego na platformie livewebinar są dyrektorzy i nauczyciele szkół, przedszkoli, placówek z miasta Krakowa.

Rejestracja na konferencję poprzez stronę realizatora NPDN IN Lektikon. Po dokonaniu rejestracji uczestnicy otrzymają link do konferencji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

==> Brak miejsc – zapisy zakończone <==

Data: 19 czerwca @ 12:00 - 15:30