/  Konferencja „Mózg w czasie pandemii – wsparcie uczniów w zdalnej edukacji”, Kraków, 28.05.2020

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi oraz Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie, we współpracy z Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon serdecznie zapraszają na konferencję online „Mózg w czasie pandemii”- wsparcie uczniów w zdalnej edukacji”, która odbędzie się 28 maja 2020 r. od godz. 12.00 do 15.30.

Adresatami wydarzenia realizowanego na platformie livewebinar są dyrektorzy i nauczyciele szkół, przedszkoli, placówek.

Rejestracja na konferencję poprzez stronę realizatora NPDN IN Lektikon. Po dokonaniu rejestracji uczestnicy otrzymają link do konferencji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

PROGRAM WYDARZENIA

ZAPISY zamknięte – brak wolnych miejsc!!!

Data: 28 maja @ 12:00 - 16:00