/  Ewa Radanowicz, Interdyscyplinarność w codziennej pracy ucznia i nauczyciela – o nowym warsztacie pracy i budowaniu programów, 1.12.2020, 18.00 – 20.00, 79 zł/os.

Jesteś zainspirowany szkołą w Radowie Małym? Chcesz spotkać się z wyjątkową liderką zmiany, trenerką, nauczycielką i dyrektorem szkoły – Ewą Radanowicz?
Dla kogo to szkolenie?
Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, pedagogów na wyjątkowe szkolenie dotyczące Interdyscyplinarności w codziennej pracy ucznia i nauczyciela – o nowym warsztacie pracy i budowaniu programów
O czym będzie to szkolenie?
1. O prawnych możliwościach i wpływie nauczyciela na proces edukacyjny w szkole.
2. O interdyscyplinarności w roli głównej w edukacji stacjonarnej i zdalnej – dlaczego warto? kiedy i jak to jest możliwe?
3. O budowaniu lub modyfikowaniu programów nauczania – dla nauczyciela, dla grupy nauczycieli, dla szkoły.
4. O warsztacie pracy nauczyciela XXI wieku i próbie spełniania marzeń o …
5. O doświadczeniach w realizacji interdyscyplinarnych projektów w codziennej praktyce szkolnej i przedszkolnej w Polsce i na świeci
Co otrzymujesz?
1. Udział w szkoleniu prowadzonym przez wybitną liderkę zmiany Ewę Radanowicz.
2. Czasowy dostęp do nagrania szkolenia – nie musisz być w czasie rzeczywistym, obejrzysz w dogodnym terminie.
3. Zaświadczenie akredytowanej placówki doskonalenia nauczycieli.
Cena: 79 zł/os.

Ewa Radanowicz – Ekspert ds. przestrzeni edukacyjnej, zmiany i innowacji w projektach polskich i międzynarodowych realizowanych we współpracy z samorządami, ośrodkami doskonalenia nauczycieli, uczelniami wyższymi. Wizjoner, trener, angażujący przywódca wspierający rozwój szkół i przedszkoli. Członek Rady Programowej projektu Szkoła dla Innowatora realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, MEN, CEO, Szkołę Edukacji, Stowarzyszenie WIS Radowo Małe, Deloitte, Zwolnionych z Teorii. Członkini społeczności The Global Change Leader Ashoka. Prezes Stowarzyszenia Kierunek Nowa Edukacja. Założycielka sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa społecznego w środowisku defaworyzowanym. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radowie Małym, zarządzanej wg autorskiego programu, która w 2016r. została członkiem międzynarodowej sieci Ashoka Changemaker Schools.   Nieustannie poszukuje najlepszych rozwiązań organizacyjnych i kierowniczych, które można zastosować w sferze edukacji. Stworzyła autorską szkołę publiczną, do której przyjeżdżają ludzie z całej Polski, by zobaczyć, uczyć się i uwierzyć, że można. Wielokrotne wprowadzanie zmian dało jej doświadczenie i pozwoliło wypracować model działania, według którego prowadzi zespół poprzez zmianę do nowych rozwiązań. Inicjatorka ogólnopolskiego, oddolnego ruchu Wiosna Edukacji.  Autorka książki „W szkole wcale nie chodzi o szkołę”, poradnika ORE dla dyrektorów i nauczycieli „Zmiany, innowacje, eksperymenty – w poszukiwaniu inspiracji”, Współautorka książki „Za progiem. -Jak rozwija się dziecko i co z tego wynika dla nauczyc9ela IV kl.”. Autorka ekspertyzy dla IBE pt. „Działająca Szkoła” dotyczącej kształtowania kompetencji społecznych w szkole. Wolne chwile spędza na rowerze … dużo podróżuje.

Data: 1 grudnia @ 18:00 - 20:00