/  HITY SZKOLENIOWE! Nauczycielka Roku 2019/2020 ZYTA CZECHOWSKA, JOLANTA MAJKOWSKA, Praca online z uczniem ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi, 25.11.2020, 18.00-20.15, 79,00 zł/os

Adresat
Zainteresowani nauczyciele pedagodzy, dyrektorzy, wychowawcy pracujący w szkołach ogólnodostępnych oraz szkołach specjalnych.
Cel
Celem szkolenia jest wyposażenie nauczycieli w umiejętność wykorzystywania nowoczesnych technologii w pracy z uczniem z SPE podczas zajęć edukacyjnych do tworzenia interaktywnych ćwiczeń, kart pracy, gier planszowych i materiałów edukacyjnych.
Zagadnienia
1.Otwarte Zasoby Edukacyjne:
2. Przykłady bezpłatnych narzędzi do tworzenia interaktywnych ćwiczeń.
3. Konstruowanie kreatywnych zadań za pomocą programów i aplikacji.
4. Generatory do konstruowania kart

Co otrzymasz?

• Szkolenie
  • nagranie
  • zaświadczenie Akredytowanej Placówki Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon

Cena: 79,00 zł/os

Uwaga: cena dla członków grupy FB „Szkoła optymalna – razem zmieńmy edukację w Polsce” wynosi 59 zł/os. Nie należysz do tej grupy jeszcze? Nie zwlekaj – zapisz się już teraz. Link: www.facebook.com/groups/157803785192206/

==> ZAPISZ SIĘ<==

Zyta Czechowska – polska nauczycielka, pedagożka specjalna, wykładowczyni akademicka. Nagrodzona tytułem Nauczyciela Roku 2019 w konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski”. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku pedagogika specjalna. Pierwszą pracę w szkole specjalnej zaczęła już po maturze, by zdobyć pieniądze na studia. Obecnie uczy w Zespole Szkół Specjalnych w wielkopolskim Kowanówku. Na co dzień pracuje z dziećmi wymagającymi wyjątkowej uwagi i zaangażowania – niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim oraz z uczniami z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Jest współautorką bloga specjalni.pl.

Jolanta Majkowska – nauczycielka dyplomowana z 20-letnim stażem, wicedyrektorka Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku. Absolwentka Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Od lat wdraża w szkole specjalnej nowoczesne technologie. Autorka stron internetowych, materiałów dydaktycznych, scenariuszy zajęć, projektów, programów autorskich oraz innowacji pedagogicznych. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnej. Współautorka bloga propagującego wykorzystanie multimediów i kreatywnych pomocy dydaktycznych w nauczaniu dzieci niepełnosprawnych intelektualnie www.specjalni.pl oraz bloga http://tikzklasa.blogspot.com. Ekspertka ds. awansu zawodowego nauczycieli.

.

Data: 25 listopada @ 18:00 - 20:15