/  Jak motywować dzieci i młodzież? Sylwia Dąbrowska, 26.01.2020, godz.18.00-19.30, 79,00 zł/os

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dla dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, rodziców : „Jak motywować dzieci i młodzież?”
 26.01.2020, godz.18.00- 19.30

Koszt: 79,00 zł/os
Uczestnicy otrzymują udział w szkoleniu, materiały, nagranie, zaświadczenia

Program szkolenia:

1.  Podstawowe założenia teorii motywacji w rozwoju dzieci i młodzieży
2.  Potencjał a motywacja
3.  Style uczenia się dzieci i młodzieży
4.  Pasja a motywacja
5.  Znaczenie aktywności fizycznej w rozwoju motywacji
6.  Jak wzmacniać wiarę dziecka i nastolatka w jego możliwości
7.  Kreowanie motywacji z nauce zdalnej

Sylwia Dąbrowska- absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, rocznego stażu w Centrum Psychoedukacji i Promocji Zdrowia przy Stowarzyszeniu Psychologów Praktyków w Krakowie, Szkoły Profesjonalnego Coachingu Krakowie.
Jest certyfikowanym konsultantem MindSonar, moderatorem Design Thinking, certyfikowanym metodykiem Agile i Change Managment (APMG), konsultantem Modelu Transpersonalnego. Posiada wiele certyfikatów i zaświadczeń z ukończonych warsztatów, szkoleń umiejętności miękkich i sprzedażowych.
Współpracuje z firmami pod kątem szkoleniowym (sprzedaż, motywacja, budowanie zespołów) dla firm m.in.: Home Broker, ING, Superpharm.
Od 6 lat prowadzi drużyny i zawodników sportowych według autorskich pomysłów.
Jest trenerem mentalnym męskiej reprezentacji siatkówki Juniorów w sztabie Michała Bąkiewicza.
Występuje na kongresach branżowych, w tym trzykrotnie na Kongresie Psychologii Sportu w Warszawie.
Współpracuje z zawodnikami i trenerami piłki nożnej, tenisa, siatkówki, golfa, badmintona.
Współpracuje z uczelniami, m.in. Wyższa Szkoła Innowacji i Ekonomii w Lublinie, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
Specjalizuje się w team coachingu, indywidualnym rozwoju predyspozycji, presja-motywacja-stres-cel, umiejętności społecznych, Inteligencji Emocjonalnej.

==> ZAPISZ SIĘ <==

Data: 26 stycznia 2021 @ 18:00 - 19:30