/  Konferencja Mózg w czasie pandemii cz III – wsparcie dyrektorów w obecnej sytuacji edukacyjnej, 8.10.2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w 3 odsłonie konferencji online „Mózg w czasie pandemii cz III – wsparcie dyrektorów w obecnej sytuacji edukacyjnej”, której organizatorami są Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie  oraz Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie. Współorganizatorem i realizatorem konferencji jest Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon. Konferencja jest finansowana przez Urząd Miasta Krakowa w ramach procesowego wspomagania szkół i przedszkoli, realizowanego przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Adresatami konferencji są dyrektorzy, wicedyrektorzy, liderzy zespołów wychowawczych, przedmiotowych oraz pedagodzy. Celem konferencji jest wsparcie liderów edukacyjnych w obecnej sytuacji edukacyjnej. Prelegenci zajmą się więc zarówno organizacją pracy dyrektora szkoły, jak i sposobami zadbania o dobrostan i radzeniem sobie z dużym obciążeniem emocjonalnym. Całość dopełni panel dyskusyjny z udziałem prelegentów i zaproszonych dyrektorów. Szczegóły na poniższym plakacie, pod którym jest link do rejestracji.

==> ZAPISZ SIĘ <==

Data: 8 października @ 11:30 - 16:00