/  Konferencja: Rankingi, egzaminy, oceny vs. komunikacja, współpraca czy przedsiębiorczość

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon wraz z Szczecińską Szkołą Wyższą Collegium Balticum mają zaszczyt zaprosić Nauczycieli, Pedagogów i Dyrektorów z województwa małopolskiego oraz śląskiego na wyjątkową konferencję:

Rankingi, egzaminy, oceny vs komunikacja, współpraca czy przedsiębiorczość. O znaczeniu rozwoju kompetencji miękkich w osiąganiu uczniowskich sukcesów osobistych i zawodowych. Dylematy edukacji XXI w.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowy program i formularz rejestracyjny już wkrótce!

Data: 28 kwietnia @ 16:00 - 20:00
Nazwa organizatora: Collegium Balticum