/  KURS TRENERSKI „TRENER W OŚWIACIE Z ELEMENTAMI COACHINGU” edycja II, styczeń 2021

Akredytowana placówki doskonalenia nauczycieli Instytut Nauki Lektikon zaprasza na kurs trenerski „Trener w oświacie z elementami coachingu”. W tym roku mija 11-lecie naszej działalności służącej podnoszeniu kompetencji nauczycieli. W czerwcu 2019 uzyskaliśmy również akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty. Mamy więc zarówno duże doświadczenie szkoleniowe (kilkadziesiąt tysięcy przeszkolonych osób!), jak i potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Chcemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i dobrymi praktykami trenerskimi. Organizujemy unikalny kurs trenerski dla osób, które prowadzą szkolenia dla nauczycieli lub chcą rozpocząć swoją przygodę w tym obszarze.Pierwsza edycja kursu została przyjęta z ogromnym entuzjazmem uczestników. Z kilkoma z nich nasza placówką podjęła współpracę i już teraz osiągają oni sukcesy na rynku trenerskim. Poniżej szczegóły kursu:

• Czas trwania: 160 godzin
  • Zjazdy: dwudniowe (sobota-niedziela), 9.00 – 18.00
  • Liczba zjazdów: 8 (częstotliwość: raz w miesiącu)
  • Miejsce: okolice Oświęcimia/Wadowic/Chrzanowa
  • Początek: styczeń 2021 (dokładna data zostanie ustalona na początku grudnia)
  • Cena: 4490,00 zł (możliwość rozłożenia na maksymalnie 4 raty – bez dodatkowych kosztów)
  • Program kursu:

I moduł – Przygotowanie i wyposażenie warsztatu pracy trenera

II moduł – Rada Pedagogiczna jako grupa szkoleniowa. Zarządzanie procesem grupowym. Praca z oporem

III moduł – Tworzenie struktury szkolenia. Konstruowanie zadań edukacyjnych

IV moduł – Nauczanie i uczenie przyjazne mózgowi. Myślenie wizualne

V moduł – Analiza potrzeb szkoleniowych i ewaluacja szkoleń. Procesowe wspomaganie oraz sieci współpracy i samokształcenia

VI moduł – Elementy coachingu w procesie wspomagania szkół i przedszkoli

VII moduł – Stres w pracy trenera. Autoprezentacja

VIII moduł – Symulacje, etiudy, zakończenie

Liczebność grupy: 16 – 20 osób (nie mniej niż 12)

Korzyści dla uczestników kursu?

• nabędziesz umiejętności niezbędnych w  pracy szkoleniowej z nauczycielami
  • dowiesz się jak radzić sobie z własnymi emocjami i emocjami uczestników w sytuacjach trudnych
  • podniesiesz swoje kompetencje w zakresie tworzenia pozytywnego odbioru u uczestników szkolenia
  • nabędziesz i udoskonalisz umiejętności komunikacyjne, wykorzystywane w pracy z grupą
  • podniesiesz swoje kompetencje w zakresie tworzenia warunków do uczenia się  oraz wprowadzania grupy w proces uczenia się
  • rozwiniesz umiejętności potrzebne do uczenia się w oparciu o doświadczenia
  • spędzisz owocnie czas z grupą ludzi, którzy chcą zmieniać swój warsztat pracy
  • będziesz pod opieką bardzo doświadczonych trenerów
  • zaobserwujesz i doświadczysz różnych stylów trenerskich (każdy zjazd poprowadzi inna osoba).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

POBIERZ ULOTKĘ (KLIKNIJ)