Obiady czwartkowe dla Dyrektorów – bezpłatna inspiracja online

Obiady czwartkowe dla Dyrektorów

Czwartek 16 kwietnia 2020

Godz. 14.00 – 15.30

Zapraszamy na pierwszy z cyklu spotkań, w czasie których chcemy Was Szanowni Dyrektorzy zainspirować i wesprzeć w pokonywaniu trudności, które wymusza na nas obecna sytuacja. Udział w tych spotkaniach da Państwu garść inspiracji i nowych pomysłów. W każdy kolejny czwartek zapraszamy na krótkie webinarium – za każdym razem chcemy, by było inne (różny zakres tematyczny) i wyjątkowe (bo tworzone przez inspirujących prelegentów). Obiady czwartkowe są dla dyrektorów i wicedyrektorów bezpłatne – jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się przez naszą stronę, zrobić sobie tuż przed spotkanie kawę lub herbatę, a o resztę posiłków – emocjonalnych i intelektualnych – zatroszczymy się my ? ZAPRASZAMY!

MENU: KOMUNIKACJA

PIERWSZE DANIE GODZ. 14.00

Jak rozmawiać z dzieckiem o sytuacji zagrożenia (koronawirus)?

• ABC strachu i lęku dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
  • Co mówić i robić kiedy dziecko zamartwia się obecną sytuacją, a jak komunikować się z dzieckiem, które unika rozmów o emocjach?

Prowadzący: Monika Kaczkowska

DRUGIE DANIE GODZ. 14.30

Jak inspirować komunikację z rodzicami

• Współpartnerstwo we współdziałaniu. Współpraca z rodzicami.
  • Budowanie relacji z rodzicami i wsparcie rodziców, którzy są pierwszymi i najważniejszymi wychowawcami.

Prowadzący: Aneta Kufel

DESER GODZ. 15.00

Komunikacja z zespołem rozproszonym.

• Czy to co teraz się dzieje to czas zarządzania zespołem rozproszonym czy czas zarządzania w sytuacji kryzysu?
  • Co obecnie jest najważniejsze w zarządzaniu zespołem? Jak ustalić priorytety?

Prowadzący: Sławomir Prusakowski

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych dyrektorów i wicedyrektorów wszystkich typów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Udział jest bezpłatny. Spotkania mają charakter regularny – spotykamy się w każdy czwartek.

==> ZAPISY na WEBINAR <==

Data: 16 kwietnia @ 14:00 - 15:30