Rozwojowa i Zaskakująca! MAJÓWKA z LEKTI

/  Rozwojowa i Zaskakująca! MAJÓWKA z LEKTI
  • This event has passed.

Rozwojowa i Zaskakująca! MAJÓWKA z LEKTI

Zapraszamy wszystkich dyrektorów, nauczycieli i rodziców na Wielką Majówkę w Lektikonie!

Będzie: wytchnieniowo, rozwojowo i zaskakująco.

Tylko wypoczęci i zrelaksowani dorośli są w stanie dobrze zająć się swoimi dziećmi (szkolnymi i osobistymi). Dlatego w  maju odkładamy myślenie o covidzie, kryzysach, zdalnej edukacji, wynikach, planach i ładujemy baterie. Będziemy się spotykać w każdy poniedziałek i piątek. O 16.30. Czasem na godzinę, czasem na 1,5 h. Zawsze z innym trenerem i innym tematem warsztatowym.  Zajmiemy się i Waszym ciałem, i Waszym umysłem.

U nas tylko wybór zajęć może się okazać kłopotem, reszta to rozwojowa przyjemność.

7 maja „Odetchnij”– warsztaty oddechowe z Krzysztofem Lisieckim

10 maja „Bądź tu i teraz”- warsztaty mindfulness z Sylwią Dąbrowską

14 maja „Posłuchaj ciała”– warsztaty bodyfulness z Iwo Łaźniewską

17 maja „Podkreśl swoje piękno” – joga twarzy z Asią Podolak

21 maja „Pachnąca przyjemność”– warsztaty aromaterapii męskim okiem z Tymkiem Bileckim

24 maja „Powiedz dziękuję”– warsztaty wdzięczności z  Anią Ryszką, Radkiem Świergoszem

28 maja „Odstresuj się!” warsztaty antystresowe z Agą Ewald.

Możesz dowolnie miksować majowymi warsztatami (jak wiosennym, odżywczym koktajlem), możesz też wziąć udział w całym cyklu. I to ostatnie rozwiązanie bardzo rekomendujemy.

Co więcej – zaskocz całą swoją radę pedagogiczną, wybierając dla nich temat szkolenia, którego w ogóle się nie spodziewają.

Inwestycja w swój rozwój:

250 zł za cały cykl (dla dyrektorów zapisanych do naszych sieci), 350 zł dla dyrektorów spoza sieci.

– pojedyncza wejściówka: 50 zł.

– szkolenie dla całej rady: 500 zł.

==> REJESTRACJA NA SZKOLENIE <==

Event Details

Date: May 7 @ 16:30 - 18:00
Time: 16:30 - 18:00