Sieć dyrektorska, woj. małopolskie, Andrzej Kozioł

/  Sieć dyrektorska, woj. małopolskie, Andrzej Kozioł

Sieć dyrektorska, woj. małopolskie, Andrzej Kozioł

Wyjątkowe działanie rozwojowe dla dyrektorów z powiatów: limanowski, Nowy Sącz, nowosądecki, gorlicki, wielicki, proszowicki, krakowski ziemski, olkuski, miechowski

Serdecznie zapraszamy do sieci dyrektorskiej, która rusza już 4 lutego 2021, godz. 10.00. Kolejne nasze spotkanie jest 8 kwietnia 2021, o godzinie 10.00.

To cykl comiesięcznych spotkań rozwojowych, dzięki którym poznasz sposoby innych dyrektorów jak radzić sobie z wyzwaniami zdalnej edukacji (i nie tylko)

Co możesz zyskać?

• Wymiana doświadczeń między uczestnikami w bezpiecznej atmosferze
  • Nawiązanie kontaktów współpracy pomiędzy szkołami.
  • Pozyskiwanie merytorycznego i metodycznego wsparcia ekspertów.
  • Cenna szansa na bieżący kontakt z innymi placówkami dzięki czemu poszerza się perspektywa, na własne problemy i zasoby.
  • Zastosowanie sprawdzonych metod rozwiązań problemów

Sieć odbędzie się w komfortowej formule online. O szczegóły i BONIFIKATĘ pytaj koordynatora Andrzej Kozioł, tel. 508 934 444, e-mail: [email protected] . Możesz uzyskać zniżkę 100%, co oznacza BEZKOSZTOWY udział w spotkaniach sieci.

==>ZAPISZ SIĘ<==

Data: 8 kwietnia @ 10:00 - 12:00