/  Sieć dyrektorska, województwo podkarpackie, koordynator: Arkadiusz Nepelski, grudzień 2020 – czerwiec 2021

Wyjątkowe działanie rozwojowe dla dyrektorów z województwa podkarpackiego.

Serdecznie zapraszamy do sieci dyrektorskiej, która rusza już 17 grudnia 2020. To cykl comiesięcznych spotkań rozwojowych, dzięki którym poznasz sposoby innych dyrektorów jak radzić sobie z wyzwaniami zdalnej edukacji (i nie tylko)

Co możesz zyskać?

• Wymiana doświadczeń między uczestnikami w bezpiecznej atmosferze
  • Nawiązanie kontaktów współpracy pomiędzy szkołami.
  • Pozyskiwanie merytorycznego i metodycznego wsparcia ekspertów.
  • Cenna szansa na bieżący kontakt z innymi placówkami dzięki czemu poszerza się perspektywa, na własne problemy i zasoby.
  • Zastosowanie sprawdzonych metod rozwiązań problemów

Sieć odbędzie się w komfortowej formule online. O szczegóły i BONIFIKATĘ pytaj koordynatora na województwo podkarpackie Arkadiusza Nepelskiego, tel. 531278141, e-mail: [email protected] Możesz uzyskać zniżkę 100%, co oznacza BEZKOSZTOWY udział w spotkaniach sieci.

Zapraszamy do krótkiej prezentacji koordynatora naszej placówki, Arkadiusza Nepelskiego, nt. sieci dyrektorskiej, które przygotował specjalnie dla Państwa

Serdecznie zapraszamy!

==>ZAPISZ SIĘ<==