/  Sieć dyrektorska, województwo śląskie (powiaty północne), koordynator: Sylwia Dąbrowska, styczeń 2021 – czerwiec 2021

Wyjątkowe działanie rozwojowe dla dyrektorów z północnej części województwa śląskiego

Serdecznie zapraszamy do sieci dyrektorskiej, która rusza już 22 stycznia 2021. To cykl comiesięcznych spotkań rozwojowych, dzięki którym poznasz sposoby innych dyrektorów jak radzić sobie z wyzwaniami zdalnej edukacji (i nie tylko)

Co możesz zyskać?

• Wymiana doświadczeń między uczestnikami w bezpiecznej atmosferze
  • Nawiązanie kontaktów współpracy pomiędzy szkołami.
  • Pozyskiwanie merytorycznego i metodycznego wsparcia ekspertów.
  • Cenna szansa na bieżący kontakt z innymi placówkami dzięki czemu poszerza się perspektywa, na własne problemy i zasoby.
  • Zastosowanie sprawdzonych metod rozwiązań problemów

Sieć odbędzie się w komfortowej formule online. O szczegóły i BONIFIKATĘ pytaj koordynatora na północną cz Sylwię Dąbrowską, tel. 696 178 477, e-mail: [email protected] Możesz uzyskać zniżkę 100%, co oznacza BEZKOSZTOWY udział w spotkaniach sieci.

==>ZAPISZ SIĘ<==

Data: 17 stycznia @ 13:00 - 15:00