Lektikon - Kursy i szkolenia

/  Aktualności   /  Informacje – nowa strona

Informacje – nowa strona

Szanowni Państwo.
Wydarzenia ostatnich tygodni związane z pandemią koronawirusa przyspieszyły naszą decyzję o przebudowaniu strony Internetowej naszej Placówki. Pracownicy Instytut Nauki Lektikon, od pierwszego dnia zawieszenia zajęć szkolnych podjęli działania, aby jak najszybciej przygotować się do nowej sytuacji.
Już 13 marca w piątek przeprowadziliśmy pierwszą Radę Pedagogiczną on line, a od poniedziałku 16 marca prowadzimy szkolenia otwarte w wersji podstawowej i zaawansowanej.
Przedłużająca się epidemia, a co za tym idzie potrzeba przygotowania nauczycieli do nowej sytuacji skłoniła nas do rozbudowy systemu szkoleń on line. Bardzo nam też Państwo pomogliście dzieląc się z nami własnymi pomysłami i sugestiami.
Nowa strona Internetowa zawiera wiele nowych funkcji, każde ze szkoleń można zamówić w sposób automatyczny.
Liczymy, że wszystkie funkcjonalności i pełną tzw. „zdolność operacyjną” strona osiągnie w ciągu tygodnia.
Cieszymy się, że w tych nowych i trudnych dla edukacji czasach są Państwo z nami
Zespół Instytutu Nauki LEKTIKON