Lektikon - Kursy i szkolenia

/  Aktualności   /  Konferencja: „Sytuacje trudne w trakcie i po powrocie do szkół – formy wsparcia”, 23.09.2021

Ach co to była za konferencja! 💪🏆💚Fantastyczni Uczestnicy, wyjątkowi Prelegenci, niezwykłe tematy – tak ważne w tych wyjątkowych czasach zmian w edukacji🎙️✅. Dziękujemy Bezpieczny Kraków za możliwość organizowania tak wyjątkowych wydarzeń!💚 Dziękujemy Zdzisław Hofman za siłę Twojego spokoju i wejrzenie w proces💚 Bennewicz Instytut Kognitywistyki i Wam Macieju i Anno Anna Jera za wprowadzenie nas w świat coachingu oraz kognitywistyki💚, Markowi Kamińskiemu Fundacja Marka Kamińskiego za wręcz metafizyczne rozważania💚, Tobie Sylwia Rybak za bardzo konkretne wskazówki i rady💚. Dziękujemy koordynatorce Bezpiecznej Szkoły Pani Małgorzacie Niewodowskiej💚 oraz Adam Pe💚 za wkład w dyskusję podczas panelu dyskusyjnego. Niektóre wydarzenia powinny trwać zdecydowanie dłużej …. a i tak byłby niedosyt😱🏅✅. Pozostaje tylko powtarzać: ach co to była za konferencja!📣📣📣 Rozgrzewamy się i przesuwamy rozwojowe granice – wszystko dla Was, Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy, Dyrektorzy. 💚💪🤝 Anna Ryszka, Radosław Świergosz i Rada Programowa IN Lektikon. Zapraszamy do współpracy!