Skorzystaj z Lektikon

Instytut Nauki Lektikon jest firmą szkoleniową, która zajmuje się usługami szkoleniowymi, adresowanymi do kilku grup odbiorców. Jako Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli prowadzimy szkolenia rad pedagogicznych, szkolenia otwarte dla nauczycieli, konferencje tematyczne oraz usługi doradcze. Mając duże doświadczenie w kontaktach z dziećmi i młodzieżą, prowadzimy również warsztaty dla uczniów, m.in. zajęcia teatralne, z zakresu mnemotechnik, autoprezentacji, treningu antystresowego, treningu asertywności, czy komunikacji. W naszej ofercie znajduje się również kurs animatora czasu wolnego, który przygotowuje młodzież do tego coraz popularniejszego zawodu.

Doświadczenie 0
Edukacja 0
Zadowolenie 0
Satysfakcja 0
Motywacja 0

Doświadczona kadra

Profesjonalne szkolenia

Drugą bardzo ważną dla nas grupą są klienci biznesowi. Na zamówienie mikro i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji prowadzimy usługi szkoleniowe i doradcze z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołu, komunikacji i inne.

Na zlecenie ośrodków pomocy społecznej szkolimy również osoby bezrobotne i wykluczone społecznie, a dla JST szkolimy pracowników urzędów z zakresu obsługi petenta, czy współpracy z inwestorami w sferze zatrudnienia i outplacementu.

Wszystkie te usługi łączy nasze profesjonalne i indywidualne podejście do każdego procesu. Staramy się trafnie diagnozować potrzeby szkoleniowe, dzięki czemu nasze szkolenia są „uszyte na miarę”, a przez to skuteczne. Stawiamy na długofalowe relacje, a tutaj nie ma drogi na skróty. Motto Instytutu Nauki Lektikon brzmi: „Twoje skrzydła sukcesu!”, co nawiązuje do naszej filozofii działania, w myśl której nasz sukces będzie możliwy tylko wtedy, gdy pomożemy osiągnąć go naszym klientom i partnerom.

main-home-img-5