Zadzwoń: +48 660 721 999 lub napisz: [email protected]

Image Alt

O nas

Skorzystaj ze wsparcia Instytutu Nauki Lektikon

NPDN Instytut Nauki Lektikon jest akredytowaną placówką doskonalenia nauczycieli (decyzja MKO z dnia 5 czerwca 2019 r.). Cieszymy się, że jakość naszych usług została potwierdzona i mamy możliwość przez kolejnych 5 lat oferować Państwu współpracę w obszarze szkoleń dla dyrektorów, Rad Pedagogicznych, szkoleń otwartych, wyjazdowych i akademii rozwojowych. Organizujemy konferencje, fora dyskusyjne oraz realizujemy duże projekty edukacyjne.

Co nas wyróżnia na rynku szkoleniowym ?

Instytut Nauki Lektikon tworzą ludzie, dla których praca trenerska jest pasją, a wyzwania są przygodą. Każdy Uczestnik jest dla nas wyjątkową osobą, na którą patrzymy z życzliwością i otwartością. Łączą nas podobne wartości, dlatego wszystkich traktujemy z szacunkiem i wdzięcznością. Godziny spędzone na sali szkoleniowej są dla nas wartością – lekcją z której wyciągamy wnioski, po to by być coraz lepszymi trenerami, coachami, tutorami, doradcami.

Celem naszej pracy są konkretne rezultaty, a nie usługi – stąd najbardziej zależy nam na jakości realizowanych szkoleń. Dzięki wyjątkowemu zespołowi kreatywnych trenerów, praktyków z dużym doświadczeniem, przygotowujemy szkolenia skrojone na miarę, dopasowane do kontekstu; do Państwa potrzeb „tu i teraz”.

Nasza placówka to przede wszystkim relacje, empatia, wsparcie, radość, indywidualne podejście do klienta, jakość, dynamika rozwoju i innowacyjne rozwiązania. Stąd nasze hasło przewodnie od samego początku brzmi: „Twoje Skrzydła Sukcesu”, a oko w naszych znakach graficznych jest symbolem poznania i wiedzy, która buduje świadomość i otwiera nas na zmiany.

Rozwijamy szkoły poprzez działania stacjonarne (nasi trenerzy przyjeżdżają do Was), szkolenia otwarte i sieci (w wybranych miastach) oraz szkolenia online (przeszkoliliśmy od marca do czerwca 2020 kilka tysięcy nauczycieli w ten sposób!) – jesteśmy bardzo elastyczni i efektywnie odpowiadamy na potrzeby szkół, przedszkoli i placówek!

Doświadczenie 0
Edukacja 0
Zadowolenie 0
Satysfakcja 0
Motywacja 0

Doświadczona kadra

Profesjonalne szkolenia

Drugą bardzo ważną dla nas grupą są klienci biznesowi. Na zamówienie mikro i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji prowadzimy usługi szkoleniowe i doradcze z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołu, komunikacji i inne.

Na zlecenie ośrodków pomocy społecznej szkolimy również osoby bezrobotne i wykluczone społecznie, a dla JST szkolimy pracowników urzędów z zakresu obsługi petenta, czy współpracy z inwestorami w sferze zatrudnienia i outplacementu.

Wszystkie te usługi łączy nasze profesjonalne i indywidualne podejście do każdego procesu. Staramy się trafnie diagnozować potrzeby szkoleniowe, dzięki czemu nasze szkolenia są „uszyte na miarę”, a przez to skuteczne. Stawiamy na długofalowe relacje, a tutaj nie ma drogi na skróty. Motto Instytutu Nauki Lektikon brzmi: „Twoje skrzydła sukcesu!”, co nawiązuje do naszej filozofii działania, w myśl której nasz sukces będzie możliwy tylko wtedy, gdy pomożemy osiągnąć go naszym klientom i partnerom.

main-home-img-5