Lektikon - Kursy i szkolenia

/  Bez kategorii   /  SUKCES KONFERENCYJNY! Ponad 200 uczestników na naszej konferencji “Na nowo czy od nowa?”

Mamy to! Właśnie kończy się ogólnopolska konferencja “Od nowa czy na nowo? Czyli jak z łagodnością pokonać kryzys(y)”. Prof. Jacek Pyżalski prowadzi na zakończenie warsztaty „O co musimy zadbać, o co możemy zadbać, a o co warto zadbać po powrocie do szkoły?” Uczestnicy wyrażają spontanicznie wyrazy wdzięczności i zainteresowania poruszanymi zagadnieniami. Mimo późnej pory liczba uczestników się nie zmniejsza. Dziękujemy Wam, Drodzy Państwo – kolejny konferencyjny sukces za nami. Dzięki Wami widzimy, że nasza praca jest ważna i sensowna, że jesteśmy dla Was wsparciem. Mamy motywację do dalszych działań!

A na koniec liczby: w konferencji wzięło udział ponad 200 dyrektorów i nauczycieli! Woooow!