Lektikon - Kursy i szkolenia

/  Aktualności   /  WOW! Otwieramy razem ze SPPPdDzNE w Krakowie nową sieć wsparcia z nauczycielką roku – Zytą Czechowską!

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół specjalnych, integracyjnych,specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych do udziału w nowej „sieci wsparcia dla nauczycieli szkolnictwa specjalnego oraz szkolnych specjalistów pracujących z dziećmi z niepełnosprawnościami” działającej w ramach Wspomagania Rozwoju Szkół w Gminie Miejskiej Kraków w roku 2021 realizowanego przez Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie.

Koordynatorką sieci będzie Pani Zyta Czechowska, nauczycielka roku (2019, 2020), członkini Superbelfrów, autorka bloga specjalni.pl (prowadząc go wraz z Jolą Majkowską), specjalistka od nowoczesnych technologii, edukacji zdalnej oraz pracy z uczniem ze SPE.

Utworzenie tej sieci jest odpowiedzią na zdiagnozowane przez Poradnię zapotrzebowanie ze strony dyrektorów i nauczycieli szkół specjalnych (oraz pracujących w oddziałach integracyjnych) w zakresie pracy z uczniami z orzeczeniami oraz opiniami PPP.
Zdalne prowadzenie sieci umożliwiło nam zaangażowanie tak wyjątkowej osoby do roli koordynatora, jaką jest Zyta Czechowska.

Serdecznie zapraszamy do udziału w sieci, będzie dużo praktycznej i użytecznej wiedzy oraz masa inspiracji.
W celu zapisu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący sie w załączniku i wysłać na adres mailowy [email protected]. Jesteśmy już po pierwszym spotkaniu. Kolejne już w kwietniu!